O blogu

Tytuł: Prawdziwe odbicie
Autorka: Elle
Tematyka: fantastyczne/romans

Cecily Crane przez całe swoje życie widziała w lustrach rzeczy, które nie istniały. Odwiedziła przez to sporo psychiatrów i doprowadziła do rozwodu rodziców, obwiniających się nawzajem o jej przypadłość. Przynajmniej w jednym byli zgodni: że ich córka pragnie w ten sposób zwrócić na siebie uwagę.
Cecily przestała więc mówić o tym, co widziała w lustrach. Zaczęła udawać.
W wieku dwudziestu dwóch lat była już w tym całkiem niezła. Chociaż w domu nie miała żadnego lustra, przyzwyczaiła się nawet do tego w pracy, wiszącego nad barem. Po wyprowadzce od ojca i rozpoczęciu życia na własny rachunek Cecily wreszcie znalazła chwiejny spokój, którego tak rozpaczliwie poszukiwała.
Nie na długo jednak.
Pewnego dnia w drzwiach klubu, w którym pracuje, staje bowiem pewien mężczyzna, którego przystojna twarz z kimś się Cece kojarzy. Z lustrami, o których nie może zapomnieć. W mężczyźnie jest zresztą coś takiego, co każe jej przypuszczać, że jest nie z tego świata. Czy to możliwe, że przeszedł do niej z drugiej strony lustra?
Wkrótce jednak okaże się, że mężczyzna jest najmniejszym problemem Cece. W końcu twierdzi, że przybył, by obronić ją przed śmiertelnym niebezpieczeństwem...
Layout by Elle.

Google Chrome, 1366x768. Breatherain, Terrible Crash, Starved Souls, Nora Arnezeder, Years and Years.